Efteråret 2021

Siden generalforsamlingen i 2020 har klubbens aktiviteter været på lavt blus, men det går mod lysere tider.

Undervejs har Stormy og Vesta fået nye ejere (efter forlydende i hhv. Randers og Hornbæk), og vi håber på at se dem som klubmedlemmer.

Fra bestyrelsen er der den 20. oktober 2021 udsendt et nyhedsbrev per e-mail til klubbens medlemmer. Vi mangler dog fungerende e-mail-adresser for enkelte medlemmer, så hvis du som medlem ikke har fået nyhedsbrevet, bedes du kontakte bestyrelsen.

Klubbens hjemmeside har et beskyttet afsnit med referater etc., som kræver password. Dette kan fremskaffes ved at følge proceduren i thuroe33.org → Klubben → Login → Mistet din adgangskode: indtast e-mailadresse og tryk Få ny adgangskode? Skulle dette volde problemer, bedes du kontakte webmaster.

Scroll to Top